Kā iepirkties

Sveicināti WATEX SIA internetveikalā - https://udensfiltri.lv ! Šeit iespējams iegādāties ūdens filtrus dažādiem pielietojumiem kā arī to sastāvdaļas un citas preces ūdens attīrīšanas sistēmām. Lai veiktu pasūtījumu ir jāizdara tikai daži soļi, kuri aprakstīti zemāk: 

1. Izvēlies interesējošo preču kategoriju udensfiltri.lv interneta veikalā (piemēram: Dzeramā ūdens filtri, ūdens mīkstinātāji, ūdens filtru sastāvdaļas, reaģenti, vai kādu citu). Pievieno izvēlēto preci preču grozam.

 

2. Dodies uz sadaļu "Tavs iepirkumu grozs", lai apskatītu pievienotās preces. Nospiežot "Skatīt grozu" piekļūsiet pasūtījuma informācijai. Nospiežot "Pirkt" uzreiz piekļūsiet pasūtījuma veikšanas formai.

3. Ja izvēlējāties "Skatīt grozu" pie punkta Nr.2., tad nospiežot pogu ”Noformēt pasūtījumu”, varēsiet izvēlēties vai veikt pasūtījumu kā reģistrēts interneta veikala lietotājs vai kā nereģistrēts lietotājs. Reģistrētu lietōtāju profilos saglabājas pasūtījumu informācija, kā arī pasūtījumu piegādes un apmaksas informācija. 

4. Aizpildiet pasūtījuma formu, izvēlētos sev piemērotāko pasūtījuma saņemšanas veidu un vieta, un norādiet Jūsu kontaktinformāciju. (Pasūtījumiem ārpus Baltijas valstīm piegādes iespējas tiks precizētas pēc pasūtījuma veikšanas caur telefona sarunu un/vai e-pastu)

 

5. Kad Jūsu pasūtījuma informācija ir aizpildīta, izvēlieties sev ērtāko preču apmaksas veidu:

  • Ar bankas pārskaitījumu, saņemot rēķinu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi
  • Ar apmaksu tiešsaistē caur Paysera platformu.

6. Veiciet pasūtījuma apmaksu, un pasūtījums būs gatavs saņemšanai vai izsūtīšanai 1-2 darba dienu laikā. Kad pasūtījums tiks apstiprināts, ar Jums sazināsies WATEX klientu apkalpošanas speciālists.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar klientu apkalpošanas speciālisti Simonu - 20020115 ; simona@udensfiltri.lv